Dlaczego my?


1. Można nam zaufać

ŁPSP Ładziński Produkcja Specjalistycznych Pojazdów jest średniej wielkości firmą przemysłową, a przede wszystkim firmą rodzinną z wieloletnim doświadczeniem. Początki naszego przedsiębiorstwa sięgają 2003 roku, a Grupa Ładziński istnieje od 1974 roku. Zaufanie połączone z tradycją i najwyższą jakością jest podstawą naszej długoletniej współpracy z polskimi i zagranicznymi klientami.


2. Mamy duże doświadczenie i kompetencje

Od ponad 15 lat zajmujemy się produkcją zabudów aluminiowych do wozów pożarniczych dla firmy Brandschutztechnik Görlitz GmbH (www.btg-goerlitz.com ). Stale zdobywamy nowe doświadczenia i podnosimy kwalifikacje naszych pracowników, aby móc spełniać oczekiwania naszych klientów.

- Posiadamy certyfikaty: PN EN ISO 9001:2015, PN EN ISO 3834-2

- Nasze samochody posiadają świadectwo dopuszczenia CNBOP


3. Wykorzystujemy najlepsze technologie

Połączenia stosowane w naszych zabudowach są odporne na duże obciążenia dynamiczne i statyczne. Klejenie zamiast spawania czy nitowania, przy zachowaniu takich samych wytrzymałości połączenia oraz estetyczność wykonania - wszystko to gwarantuje technologia klejenia najnowszymi klejami konstrukcyjnymi, którą stosujemy w naszej firmie. Na folie firmy 3M dajemy gwarancję na 10 lat - folia zapobiega porysowaniu zabudowy, a pielęgnacja oklejonego auta jest taka sama jak samochodu bez foli. Aluminiowe blachy i aluminiowe profile są anodowane, co powoduje lepsze utwardzenie powierzchni oraz zabezpieczenie powierzchni metalu przed korozją.


4. Nasze samochody są użyteczne i bardzo praktyczne.

System profili aluminiowych, który stosujemy w naszych zabudowach, umożliwia pełną swobodę przy planowaniu rozmieszczenia wyposażenia Waszego auta. Lekka zabudowa oznacza dużą ładowność, a to z kolei daje jeszcze większe możliwości transportu sprzętu pożarniczego. Macie własny sprzęt pożarniczy i chcecie go umieścić w nowym aucie? Zależy wam na miejscu i dużej ładowności? Nasz system profili to umożliwia. Każde auto szyjemy na miarę :)


5. Nasze samochody są funkcjonalne

Do pracy przy projektowaniu zabudów naszych samochodów pożarniczych wykorzystujemy programy projektowe 3D. Dzięki nim:

- optymalizujemy wykorzystanie przestrzeni w zabudowie samochodu pożarniczego

- zapewniamy jeszcze lepsze i zgodne z Waszymi oczekiwaniami rozmieszczenie sprzętu poprzez wizualizację wyposażenia

- eliminujemy potencjalne kolizje sprzętu, które mogą pojawić się w czasie projektowania, czy też podczas mocowania sprzętu w zabudowie

- przedstawiamy Wam propozycję rozmieszczenia sprzętu w zabudowie w postaci rysunków – ale to od Was zależy końcowe rozmieszczenie wyposażenia auta

DO GÓRY

Sprawdź nasze realizacje