FORGOT YOUR DETAILS?

Producent samochodów pożarniczych z ponad 20-letnim doświadczeniem

Firma „Ładziński Produkcja Specjalistycznych Pojazdów” została założona w 2003 roku. W tym samym roku firma nawiązała współpracę ze światowym producentem pojazdów pożarniczych Brandschutztechnik Görlitz GmbH (www.btg-goerlitz.com).Możliwość współpracy z wiodącym na świecie producentem samochodów pożarniczych, mającym ponad150 letnią tradycję pozwoliła nam poznać najnowsze rozwiązania i osiągnięcia w dziedzinie budowy pojazdów specjalistycznych.

Producent wozów strażackich ŁPSP Ładziński

„Ładziński Produkcja Pojazdów Pożarniczych” to dynamicznie rozwijająca się firma, która może się pochwalić wykonaniem ponad 1000 sztuk zabudów do pojazdów lekkich na rynek zachodnioeuropejski. Firma na bazie zebranych doświadczeń postanowiła zaoferować jednostkom Państwowej Straży Pożarnej oraz Ochotniczej Straży Pożarnej lekkie pojazdy pożarnicze o wysokiej jakości, funkcjonalności i eleganckim designie.

Aby tego dokonać, korzystamy z najnowszych technologii w zakresie spawania, klejenia oraz wykorzystujemy materiały takie jak anodowane systemy profili i blach, stale kwasoodporne, tworzywa. Dzięki temu gwarantujemy najwyższą jakość i estetykę produkowanych specjalistycznych pojazdów.

Jako producent wozów strażackich z wieloletnim doświadczeniem, oferujemy naszym klientom wyłącznie nowoczesne rozwiązania, charakteryzujące się ponadprzeciętnymi parametrami oraz wysoką funkcjonalnością. W asortymencie posiadamy lekkie samochody pożarnicze spełniające wszelkie międzynarodowe normy, z wymaganymi certyfikatami i dokumentami dopuszczającymi do użytkowania na obszarze kraju oraz Europy. Zdajemy sobie sprawę z faktu, że producent samochodów pożarniczych w pełni odpowiada za dostarczany sprzęt, dlatego w procesie produkcji zaimplementowaliśmy rygorystyczny system kontroli jakości, dający gwarancję, że do odbiorcy trafi pojazd w pełni sprawny, działający niezawodnie przez wiele lat.

Wszystkie elementy i profile aluminiowe w naszych wozach są odporne na korozję, uszkodzenia mechaniczne, a przy tym przystosowane do pracy w nawet najbardziej ekstremalnych warunkach.

Jesteśmy producentem samochodów pożarniczych dla straży pożarnej w Polsce i za granicą. Nasze samochody posiadają świadectwo dopuszczenia wydane przez CNBOP. Pojazdy wyposażamy w sprzęt standardowy, dysponujemy także szerokim wachlarzem wyposażenia opcjonalnego, wszystko według życzeń i potrzeb naszego klienta.

Jeżeli podejmiecie współpracę z firmą ŁPSP Ładziński, producentem wozów strażackich, możecie liczyć na wsparcie na każdym etapie produkcji, a także na otrzymywanie regularnych sprawozdań z postępujących prac. Serdecznie zapraszamy.


Pobierz Katalog:
Pobierz | Wydrukuj

NASZE REALIZACJE

PRACUJ Z NAMI

W związku z dynamicznym rozwojem firma Ładziński Produkcja Specjalistycznych Pojazdów poszukuje osób do zespołu

DO GÓRY

Sprawdź nasze realizacje