FORGOT YOUR DETAILS?

IDEA - Powód dla którego:

1. Można nam zaufać

ŁPSP Ładziński Produkcja Specjalistycznych Pojazdów jest średniej wielkości firmą przemysłową, a przede wszystkim firmą rodzinną z wieloletnim doświadczeniem. Początki naszego przedsiębiorstwa sięgają 2003 roku, a Grupa Ładziński istnieje od 1974 roku. Zaufanie połączone z tradycją i najwyższą jakością jest podstawą naszej długoletniej współpracy z polskimi i zagranicznymi klientami.

2. Mamy duże doświadczenie i kompetencje

Od ponad 15 lat zajmujemy się produkcją zabudów aluminiowych do wozów pożarniczych dla firmy Brandschutztechnik Görlitz GmbH  (www.btg-goerlitz.com ). Współpraca ze światowym producentem pojazdów pożarniczych pozwala nam na stałe zdobywanie doświadczenia i podnoszenia swoich kwalifikacji, aby móc spełniać oczekiwania naszych klientów. Odbiciem tych działań jest stały wzrost ilości wykonywanych zabudów pożarniczych oraz uzyskane certyfikaty zakładowe takie jak
PN EN ISO 9001, PN EN ISO 3834-2.

3. Wykorzystujemy najlepsze technologie

WAŻNA jest ESTETYKA- Klejenie zamiast spawania czy nitowania przy zachowaniu takich samych wytrzymałości połączenia. Tak, to jest możliwe. Połączenie ma być odporne na duże obciążenia dynamiczne i statyczne, ma też być wykonane estetycznie, wszystko to gwarantuje technologia klejenia najnowszymi klejami konstrukcyjnymi.

4. Nasze samochody są użyteczne i bardzo praktyczne.

Macie własny sprzęt pożarniczy i chcecie go umieścić, zależy wam na miejscu i dużej ładowności. Nasz system profili to umożliwia. Profile aluminiowe dają pełną swobodę zaplanowania wyposażenia. Lekka zabudowa oznacza dużą ładowność, a to z kolei daje jeszcze większe możliwości transportu sprzętu pożarniczego.

5. Nasze samochody są funkcjonalne

Ergonomia, funkcjonalność, optymalizacja to nie puste słowa, kiedy do pracy wykorzystujesz programy projektowe 3D. Dzięki nim:

-optymalizujemy wykorzystanie przestrzeni w zabudowie samochodu pożarniczego,

-poprzez wizualizację wyposażenia zapewniamy jeszcze lepsze i zgodne z oczekiwaniami rozmieszczenie sprzętu,

-eliminujemy potencjalne kolizje, które mogą pojawić się w czasie projektowania, czy też podczas mocowania sprzętu w zabudowie,

-dostajecie plany wyposażenia sprzętu w postaci rysunków, wszystko po to, abyście mogli zapoznać się z naszą propozycją usytuowania sprzętu. Ale to Wy ostatecznie podejmujecie decyzję.

SAMOCHÓD MA BYĆ NA LATA - My to wiemy i to Wam gwarantujemy. Na folie firmy 3M dajemy gwarancję na 10 lat, że nie straci koloru i nie będzie się kurczyć. Folia zapobiega porysowaniu, a pielęgnacja oklejonego auta jest taka sama jak samochodu bez foli. Aluminiowe blachy i aluminiowe profile są anodowane co powoduje lepsze utwardzenie powierzchni oraz zabezpieczenie powierzchni metalu przed korozją.

6. Chcemy się cieszyć razem z wami

Zakup samochodu to wielkie wydarzenie. Jesteśmy dla Was od początku do końca. Chcemy umilić Wam oczekiwanie na wasz samochód, dlatego jesteście świadkami każdego etapu jego powstawania. Macie pełen wgląd w zaawansowanie budowy Waszego samochodu poprzez naszą stronę www. Cotygodniowy raport z postępu prac wysyłany do Was, jest dla nas standardem.

TOP