Funkcjonujemy na rynku od ponad 15 lat, oferując naszym krajowym i zagranicznym partnerom najwyższej jakości aluminiowe zabudowy samochodów pożarniczych. Pracujemy z wykorzystaniem nowoczesnych maszyn, dzięki czemu zlecenia możemy wykonać szybko, w atrakcyjnej cenie, a przede wszystkim zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami naszych klientów.

Zabudowy pożarnicze do pojazdów lekkich

Produkujemy zabudowy pożarnicze do pojazdów lekkich z anodowanych aluminiowych blach oraz profili. Takie podejście gwarantuje nie tylko funkcjonalność, ale także odporność na różnego rodzaju czynniki środowiskowe i korozję. Wszystkie nasze zabudowy strażackie i pojazdy posiadają wymagane świadectwa dopuszczenia do użytku, wydawane przez odpowiednie organy.

Zabudowy strażackie – co gwarantujemy

  • Oferujemy wiele wariantów wykończeniowych dopasowanych do ilości sprzętu, a także jego rozmieszczenia w pojazdach
  • Projektujemy zabudowy pożarnicze w taki sposób, żeby zapewnić łatwy oraz szybki dostęp do sprzętu i wszystkich schowków. Wysoka ergonomia zabudowy to podstawa.
  • Precyzyjnie optymalizujemy rozmieszczenie masy, zarówno w aucie w pełni obciążonym, jak i pustym, aby jak najlepiej poruszało się po różnych typach terenu.
  • Wykonujemy specjalistyczne mocowania na pompy i agregaty prądotwórcze. Każda zabudowa pożarnicza wyposażona jest w ruchome bądź stałe półki na sprzęt medyczny, piły oraz inne niezbędne elementy Żaluzje zastosowane w zabudowie są szerokie i całkowicie pyło- oraz wodoszczelne.
  • Zamontowane w pojazdach systemy są niezwykle proste w obsłudze, dzięki czemu pozwalają służbom ratowniczym w pełni skupić się na wykonywanych zadaniach.
  • Oferowane przez naszą firmę zabudowy samochodów strażackich są lekkie, co pozwala na przewożenie większej ilości sprzętu.
  • Każdy projekt wykonujemy na najnowszym oprogramowaniu 3D, dzięki czemu jesteśmy w stanie zoptymalizować wszystkie parametry i w efektywny sposób wykorzystać dostępną w samochodzie przestrzeń. Już na etapie projektowania przewidujemy możliwe scenariusze i przeciwdziałamy najczęściej występującym problemom z dostępnością do narzędzi czy akcesoriów.
  • Stosujemy nowoczesne oświetlenie LED ułatwiające pracę w warunkach utrudnionej widoczności oraz w nocy.
  • Montujemy odporne na uszkodzenia kompozytowe zbiorniki, które posiadają specjalne grodzie przeciwdziałające przemieszczaniu się cieczy w momencie hamowania (wykonujemy zbiorniki o pojemności do 1000 l)

Jesteście zainteresowani zabudową pojazdów pożarniczych wykonaną przez najlepszych w branży specjalistów?

Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego. Udzielimy wyczerpujących informacji na temat naszej oferty i zaproponujemy atrakcyjne warunki.

TOP