FORGOT YOUR DETAILS?

Funkcjonujemy na rynku od ponad 15 lat, oferując naszym krajowym i zagranicznym partnerom najwyższej jakości aluminiowe zabudowy samochodów pożarniczych. Pracujemy z wykorzystaniem nowoczesnych maszyn, dzięki czemu zlecenia możemy wykonać szybko, w atrakcyjnej cenie, a przede wszystkim zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami naszych klientów. Produkujemy zabudowy pożarnicze do pojazdów lekkich z anodowanych aluminiowych blach oraz profili.  Takie podejście gwarantuje nie tylko funkcjonalność, ale także odporność na różnego rodzaju czynniki środowiskowe i korozję. Wszystkie nasze zabudowy strażackie i pojazdy posiadają wymagane świadectwa dopuszczenia do użytku, wydawane przez odpowiednie organy.

Jesteśmy świadomi, że produkowanie zabudów samochodów pożarniczych jest niezwykle odpowiedzialnym zadaniem. Oferujemy wiele wariantów wykończeniowych dopasowanych do ilości sprzętu, a także jego rozmieszczenia w pojazdach. Żaluzje są szerokie i całkowicie pyło- oraz wodoszczelne. Wszystkie zabudowy samochodów strażackich odznaczają się wysoką ergonomią wykonania. Precyzyjnie optymalizujemy rozmieszczenie masy, zarówno w aucie w pełni obciążonym, jak i pustym, aby jak najlepiej poruszało się po różnych typach terenu. Projektujemy zabudowy pożarnicze w taki sposób, żeby zapewnić łatwy oraz szybki dostęp do sprzętu i wszystkich schowków. Wykonujemy specjalistyczne mocowania na pompy i agregaty prądotwórcze. Każda zabudowa pożarnicza wyposażona jest w ruchome bądź stałe półki na sprzęt medyczny, piły oraz inne niezbędne elementy.

Zamontowane w pojazdach systemy są niezwykle proste w obsłudze, dzięki czemu pozwalają służbom ratowniczym w pełni skupić się na wykonywanych zadaniach. Odporne na uszkodzenia kompozytowe zbiorniki w zabudowach strażackich posiadają specjalne grodzie przeciwdziałające przemieszczaniu się cieczy w momencie hamowania. Wykonujemy zbiorniki o pojemności do 1000 l.

Oferowane przez naszą firmę zabudowy samochodów strażackich są lekkie, co pozwala na przewożenie większej ilości sprzętu. Każdy projekt wykonujemy na najnowszym oprogramowaniu 3D, dzięki czemu jesteśmy w stanie zoptymalizować wszystkie parametry i w efektywny sposób wykorzystać dostępną w samochodzie przestrzeń. Już na tym etapie przewidujemy możliwe scenariusze i przeciwdziałamy najczęściej występującym problemom z dostępnością do narzędzi czy akcesoriów. Zamontowane nowoczesne oświetlenie  LED ułatwią pracę w warunkach utrudnionej widoczności oraz w nocy.

Jeżeli interesuje Was kompletna zabudowa pojazdów pożarniczych wykonana przez najlepszych w branży specjalistów, serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego. Udzielimy wyczerpujących informacji na temat naszej oferty i zaproponujemy atrakcyjne warunki.

DO GÓRY